speaker-info

E. parduotuvė

Lektorius ANDRIUS ČEPKUS

Kokių žinių įgysite?

Ką žinoti prieš atidarant interneto svetainę? Ką reikia žinoti, norint sukurti sėkmingą e. prekybos verslą? Kuo pasižymi gera parduotuvė? Kaip paskatinti vartotojus pirkti? Kokią esminę klaidą daro pradedantieji e. prekybininkai?  Ir dar daugiau….

Patirtis

A. Čepkus IT projektų valdymo ir skaitmeninės rinkodaros verslo srityje dirba jau daugiau nei 15 metų, net devynerius iš jų vystydamas savo verslus ir projektus. Per tą laiką pavyko sukurti daugybę stiprių „web“ verslų, kurių dalį pelningai pardavė, o likusius toliau vysto ir augina.

Šiuo metu vadovauja pirmaujančiam Lietuvoje e. parduotuvių nuomos verslui „Getshopin“. Per pirmuosius devynis mėnesius verslui pavyko ne tik išaugti iki populiariausios nuomos platformos Lietuvoje, klientų skaičiumi beveik dvigubai aplenkiant kitas nuomos platformas, kurios šiame versle veikia daugiau nei septynerius metus, bet ir išsiplėsti į užsienio rinkas bei sutelkti savo platformoje apie 10 proc. visų Lietuvos e. parduotuvių. Tai leidžia labai aiškiai jausti e. prekybos verslą, tendencijas ir matyti sėkmės veiksnius, rinkodaros kanalų efektyvumą. A. Čepkus yra vienas pagrindinių „E. prekybos grupės“, šiuo metu valdančios specializuotas e. parduotuves Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, akcininkų. Aktyviai dirba kaip skaitmeninio verslo konsultantas, valdo stambius IT projektus.

E. parduotuvės mokymai

Visiems planuojantiems ar jau plėtojantiems e. prekybos verslą