speaker-info

Eksportas

Lektorius EVALDAS BRAZYS

Kokių žinių įgysite?

Kaip atsirinkti tinkamiausias rinkas eksportui? Kokie eksporto kanalai yra efektyviausi ir kada jais pasinaudoti? Kaip pasirengti eksportui, kad sumažėtų galimų klaidų tikimybė? Kaip teisingai parengti savo įmonės išorinę komunikaciją? Kur ir kaip ieškoti potencialių klientų? Visi dalyviai gaus nuorodas į šaltinius, kuriais naudodamiesi atliksite pasirinktų eksporto šalių analizę.
Sužinosite, kokius metodus taikydami, galėsite kokybiškai pasirengti eksporto procesui, įvertinti įėjimo į rinką laiką ir biudžetą. Kokių klaidų vengti bendraujant su klientais telefonu? Ką reikėtų žinoti apie kultūrinius skirtumus ir kaip tai gali nulemti jūsų eksporto sėkmę? Dabartiniai pardavimų „trendai“ ir kaip pasinaudoti jų pranašumais?

Patirtis

E. Brazys yra eksporto mokymų agentūros „ExportDNA” ir „Eulimex” nepriklausomos eksporto valdymo ir konsultavimo agentūros  direktorius, sukaupęs daugiau nei 16 metų patirtį B2B pardavimo srityje Lietuvos ir eksporto rinkose. Darbinę patirtį įgijo konkurencinguose sektoriuose, tokiuose kaip mokymų organizavimas, draudimas, reklama. Dirbo Pasaulio banke, užsiėmė startuolio eksporto plėtra Nigerijoje, vystė inžinerijos pramonės sektorių agentūroje „Versli Lietuva“ ir kitose įmonėse.

Stažavosi Stokholme, Londone, Paryžiuje, Osle ir Utrechte. Konsultuoja gamybos ir paslaugų įmones dėl pasirengimo eksportui ir pardavimų efektyvumo didinimo (Skandinavija, Nyderlandai ir Nigerija).

Sertifikuotas pagal „International Trade Management“ programą („ITM Worldwide Foundation“, Švedija) ir projektų valdymą („CRC Consulting“, Lietuva).

Eksporto praktinis gidas