speaker-info

dr. Gitanas Nausėda

SEB banko vyriausiasis ekonomistas, prezidento patarėjas

Apie

SEB banko prezidento patarėjas, vyriausiasis ekonomistas Dr. Gitanas Nausėda turi daugiau nei 20 metų ekonomikos ir finansų rinkų darbo patirtį. Jo profesinė specializacija pinigų ir fiskalinė  politika, ekonomikos procesų prognozavimas, finansų rinkų analizė. Šias temas Lietuvos nuomonės lyderis nagrinėja įvairiuose renginiuose, skaitydamas pranešimus šalies ir tarptautinėse konferencijose. Kartu su SEB banko analitikais rengia „Lietuvos makroekonomikos apžvalgas“, kuriose pateikiama šalies ūkio ir jo sektorių analizė, raidos prognozės, apžvelgiama politinė situacija bei kiti svarbiausi pasaulio ekonomikos pokyčiai.

Dr. G. Nausėda vyriausiuoju SEB banko ekonomistu ir prezidento patarėju dirba nuo 2000 metų. Jis taip pat dėsto Vilniaus universiteto Verslo mokykloje. 2004 2009  metais G. Nausėda dirbo prezidento Valdo Adamkaus visuomeniniu konsultantu ekonomikos klausimais.

Pranešime Dr. G. Nausėda pasidalins įžvalgomis, kodėl net ir mažai, pradedančiai verslą įmonei svarbu įvertinti makroekonomikos aplinką.

Makroekonomikos įtaka jaunam verslui: į ką svarbu atsižvelgti?

1 SESIJA. JAUNO VERSLO ĮŽVALGOS

Didžioji salė

Pirmą kartą dr. Gitanas Nausėda pateiks jaunam verslui skirtą makroapžvalgą. Ilja Laursas pasidalys patirtimi, kada neverta švaistyti laiko arba kaip aplenkti laiką ir užaugti greitai. Arvydas Strumskis patars, kaip paruošti savo verslą, ko nepamiršti, kokių klaidų vengti ir kaip tikslingai ir sėkmingai startuoti. 10:00 – 10:30 Makroekonomikos įtaka jaunam verslui: į ką svarbu atsižvelgti? Pranešėjas […]

Įžvalgos Verslo plėtra
SKAITYTI DAUGIAU