speaker-info

„Google”

Lektorius REMIGIJUS KULIEŠIUS

KOKIŲ ŽINIŲ ĮGYSITE?

Kaip pasiekti ir atsivesti potencialų klientą į jūsų svetainę? Kaip ir kokias „Google“ priemones pasirinkti efektyvesnei reklamai? Suprasite vartotojo pirkimo kelią. Sužinosite, kaip pasiruošti skaitmeninei komunikacijai, kokias priemones naudoti.

PATIRTIS

R. Kuliešius yra duomenų analitikas, sertifikuotas „Google AdWords“ ir „Google Analytics“ specialistas, turintis ekonominį ir programuotojo išsilavinimą, taip pat verslininkas, todėl puikiai žino kiekvieno investuoto euro svarbą. Svarbiausia savo patirtimi laiko žinias, sukauptas ieškant priemonių, būdų ir metodų interneto rinkodaros pelningumui didinti. Srities žinias gilina nuo 2000 m., pirmasis Lietuvoje pradėjo rašyti apie kenkėjiškas technikas skaitmeninės reklamos versle ir kaip nuo jų apsisaugoti. Dažnas straipsnių apie internetinės rinkodaros efektyvumą autorius.

Skaitmeninės rinkodaros agentūra „RAIBEC | Be efficient online“ – viena pirmųjų „Google“ partnerių Lietuvoje. „Sukūrėme platformą „Sales2Go“, automatizuojančią „Google AdWords“ reklamos kūrimą, todėl didesnę savo laiko dalį skiriame reklamos kokybei optimizuoti, kūrimą palikdami robotams“, – teigia lektorius.

„Google” įrankiai

„Google Adwords”, „SEO”

Žaliasis kambarys (3 aukštas)