speaker-info

Jūratė Žuolytė

M360 (DELFI grupė) redaktorė

Apie

Turi daugiau nei 10 metų patirtį žiniasklaidos ir viešųjų ryšių srityse. Šiuo metu analizuoja rinkodaros ir komunikacijos temas, dirbdama kaip portalo M360 redaktorė. Prieš tai dirbdama MOSTA žurnalo „Veidas“ buvo išrinkta geriausia valstybės institucijoje dirbančia atstove spaudai. 2016 m. tapo DELFI priklausančio portalo M360 redaktore, kuriame derina žiniasklaidos ir viešųjų ryšių srityse įgytas žinias.

M360 yra specializuotas rinkodaros ir komunikacijos naujienų portalas, priklausantis DELFI. Verslo profesionalai ir pradedantieji verslininkai į M360 ateina ne tik skaityti jiems naudingos informacijos, bet ir kreipiasi dėl galimybių papasakoti apie save ir prisistatyti kitiems. Kai į DELFI paštą kasdien įkrinta keli šimtai el. laiškų su pranešimais žiniasklaidai ar kitokia informacija, sprendimas, kam skirti daugiau dėmesio, dažniausiai priimamas vos per keletą sekundžių. Tad pagal ką atsirenkama ir kaip pelnyti žurnalistų ir skaitytojų dėmesį?

Kaip verslui sukurti žinutę, vertą „TOP headlinų”?

Kas šiandien yra gero turinio pranešimas spaudai, kai visi kuria tik „gerus”? Kaip patraukti žiniasklaidos dėmesį? Geriausi ir blogiausi pavyzdžiai.

3 SESIJA. VERSLO ŽINOMUMAS IR PLĖTRA

Didžioji salė

Šioje sesijoje išgirsite savo srities lyderius, kurie  pasidalins praktiniais patarimais kaip pritraukti žiniasklaidos dėmesį, valdyti naujausius pardavimo įrankius, išvengti verslo plėtros klaidų. 14:30 – 15:00 Kaip verslui sukurti žinutę vertą „TOP headlinų” Pranešėja Jūratė Žuolytė 15:00 -15:30  „Offline” pardavimai: kaip parduoti lengviau, daugiau ir pelningiau? Pranešėjas Darius Čibonis 15:30 – 16:00 „Don’t try this at home” –  […]

Pardavimai Socialinė media Verslo plėtra Viešinimas
SKAITYTI DAUGIAU