speaker-info

Dr. Gerda Jurkonienė

„Okredo“ įkūrėja ir bendrasavininkė

APIE

Duomenų versle Gerda dirba jau 15 metų. Atvirų duomenų platforma „Okredo“ yra pirmoji ir vienintelė Lietuvoje platforma, kurioje sujungiami atviri duomenys, kreditų biuro funkcionalumai, taip pat pateikiami įmonių kredito reitingai bei kitos verslui būtinos įžvalgos, kurios gali padėti auginti įmonę ir valdyti jos rizikas.

Anksčiau „Okredo“ įkūrėja aktyviai dalyvavo kuriant kreditų biurą ir būtiną duomenų infrastruktūrą, kuri padėtų Lietuvos įmonėms geriau pažinti savo klientus ir suprasti jų elgesį. Gerda taip pat dėsto Vilniaus universitete, ir dalinasi su studentais žiniomis apie apskaitą ir finansinę analizę.

My Sessions

DISKUSIJA: Verslo plėtros iššūkiai 2022

Moderatorė Dr. Živilė GLAVECKAITĖ DISKUSIJOS DALYVIAI: Martynas NIKOLAJEVAS, serijinis antrepreneris. Pirmajį startupą įkūrė 1995 ir per savo karjerą prisidėjo prie eilės technologinių verslų paleidimo – MicroLink, Delfi, Hostex, Treatwell, StratupHighway, Veleza, Freidesk. Taip pat founderių mentorius ir kelių įmonių valdybos narys. Dr. Gerda JURKONIENĖ, atvirųjų duomenų startuolio „Okredo”. Startuolio veikla paremta debesijos principais. „SaaS“ (Software as […]

SKAITYTI DAUGIAU