speaker-info

Gediminas Jankus

Startuolio „Discontract“ bendraįkūrėjis ir direktorius

APIE

Gediminas Jankus nuo 2012 m. užsiima verslų vystymu. Šiuo metu jis yra prekių ženklo „Discontract“ bendraįkūrėjis ir direktorius. Tai – trumpalaikių paslaugų platforma, mobilioji programėlė, skirta visoms namų priežiūros paslaugoms. Šiuo metu „Discontract“ sėkmingai vykdo veiklą Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestuose, o šių metų pabaigoje plėsis ir į kitas Pietryčių Europos šalis.

2015 m. kartu su britų ir australų investuotoju įkūrė „Vaidilos“ teatro erdvę, kurioje vyko prabangūs pokyliai, klasikinės muzikos koncertai, įmonių ir privatūs renginiai. Ši erdvė atgaivino A. Jakšto g. 9 pastatą. Po ketverių metų „Vaidilos“ teatro prekių ženklas ir pastatas buvo sėkmingai parduoti.

2012 m. G. Jankus buvo restorano „Lizarran“ „master“ franšizės Baltijos šalyse bendraįkūrėjis, direktorius.

My Sessions

DISKUSIJA „Nuo idėjos iki sėkmingo verslo“

St. George salė (3 aukštas)

Moderatorė Živilė GLAVECKAITĖ DISKUSIJOS DALYVIAI: Gediminas JANKUS, startuolio „Discotranct“ įkūrėjas Sandra NAKČIŪNIENĖ, prieš kelis mėnesius į Lietuvą atvežusi pirmąsias palmes ir iš to sukūrusi verslą „Palme.lt“ Ernestas KUPRINSKAS, verslininkas, kuriantis, valdantis ir investuojantis į inovatyvius verslus , sukūrės fizinių analitikos sprendimų sistemą „ApexCount.com“ ir t. t. 

Eksportas Vartotojų pritraukimas Verslo idėja Verslo plėtra
SKAITYTI DAUGIAU