speaker-info

Kristina Vilkienė

VPB Pramoninės nuosavybės informacijos skyriaus vedėja

APIE

Kristina Vilkienė yra intelektinės nuosavybės apsaugos ekspertė, konsultuojanti verslą intelektinės nuosavybės apsaugos klausimais. Ji tiki, kad net ir vienas vienintelis verslo valdomas intelektinės nuosavybės objektas (juridinio asmens pavadinimas, prekių ženklas, dizainas ar išradimas) gali tapti auksiniu rakteliu į sėkmę.

K. Vilkienės darbo patirtis advokatų kontoroje, teisme bei biure padeda suprasti verslo poreikius ir patarti dėl intelektinės nuosavybės objektų kūrimo, valdymo ir apsaugos strategijos pasirinkimo.

My Sessions

Verslo finansavimo, valstybės paramos konsultacijos

St. George salė (3 aukštas)

KONSULTUOJA: Diana Kačanauskaitė, „Luminor” bankoFinansinių konsultacijų skyriaus vadovė Kristina Vilkienė, VPB Pramoninės nuosavybės informacijos skyriaus vedėja

Verslo finansavimas Verslo plėtra
SKAITYTI DAUGIAU

PRANEŠIMAS „Intelektinės nuosavybės portfelis: kaip jį auginti kartu su verslu?“

St. George salė (3 aukštas)

Kas sudaro ar gali sudaryti intelektinės nuosavybės (toliau IN) portfelį? Kokie objektai į jį sukrenta pirmiausia? Kaip nuolat auginti ir pildyti savo IN portfelį ir kam viso to reikia?

Intelektinė nuosavybė Teisiniai aspektai
SKAITYTI DAUGIAU

Teisinės, intelektinės nuosavybės konsultacijos

St. George salė (3 aukštas)

KONSULTUOJA: Giedrė Rimkūnaitė-Manke, „Glimstedt“ advokatė, intelektinės nuosavybės ir technologijų teisės ekspertė Kristina Vilkienė, Valstybinio patentų biuro Pramoninės nuosavybės informacijos skyriaus vedėja

Intelektinė nuosavybė Teisiniai aspektai
SKAITYTI DAUGIAU