speaker-info

Rolandas Pridotkas

„Dangaus pupų“ įkūrėjas, „Rūtos“ direktorius

APIE

Kai nebegalėjo savęs nerealizuoti, įkūrė „Dangaus pupas“. Prieš metus, kai negalėjo palikti serbentų tiesiog kaboti ant šakelių, o sandėliuko lentynos buvo pilnos pernykštės uogienės, sukūrė raudonųjų ir juodųjų serbentų pagardus. Pirmoji parašyta paraiška ES fondų paramai gauti buvo atmesta. Palaikė profesorius Pranas Viškelis, drauge pateikta paraiška antrą kartą paramą gavo pagal priemonę „Inočekiai“. Pirmą kartą pristatęs naujuosius serbentų pagardus mugėje „Kauno dienos“, tepardavė dešimt buteliukų. Dabar jau turi nemažai nuolatinių klientų. Valstybinė kalbos inspekcija pavadinimo „Ribes Alibi“ patarė neregistruoti kaip neturinčio loginės reikšmės, tačiau įkūrėjas alibi surado serbentuose ir vis tiek užregistravo. Taip atsirado „Ribes Alibi“ – sveiki ir natūralūs pagardai iš lietuviškų serbentų.

„Rūtoje“ drauge su kolektyvu skinasi kelią link pirkėjo ne alkūnėmis, bet inovacijomis ir meile šokoladui. Kasmet „Rūtoje“ naujai sukuriama ar atnaujinama iki 100 gaminių. Per pastaruosius penkerius metus nauji gaminiai įvertinti daugiau nei 20 Lietuvos ir užsienio apdovanojimų.

„Rūta“ – šeimos verslas, be pertrūkio valdomas jau ketvirtos kartos ir nepakeitęs veiklos pobūdžio. Tokių įmonių pasaulyje vos trys procentai.

My Sessions

DISKUSIJA „Augančio verslo iššūkiai“

St. George salė (3 aukštas)

Diskusijos dalyviai: Ilja LAURS, vienas garsiausių ir sėkmingiausių naujosios kartos Lietuvos verslininkų. Rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures“ įkūrėjas ir valdybos pirmininkas. Mantė ŠIDLAUSKAITĖ, startuolio cogastro.com bendraįkūrėja. Tai startuolis, kuris padeda valgomųjų vabzdžių augintojams visame pasaulyje skaitmeninti duomenų rinkimą ir analizuoti fermoje vykstančius procesus. Rolandas PRIDOTKAS, UAB „Dangaus pupos“ įkūrėjas, UAB „Rūta“ direktorius (nuo 2015 mm.). Kai […]

Inovatyvūs sprendimai Verslo idėja Verslo plėtra
SKAITYTI DAUGIAU